Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Bloksberg
Camping De Bloksberg
Camping De Bloksberg
Camping De Bloksberg
Camping De Bloksberg

Camping De Bloksberg in die Niederlande

Gennep, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4.5 / 5 (12 Stimmen)

Camping De Bloksberg

Stiemensweg 185
6591 MD Gennep
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Camping De Bloksberg ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Gennep, die Niederlande, gelegen in der Region Limburg. Vor Ort findest du WLAN und eine Snackbar.

Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.

Hunde sind bei Camping De Bloksberg willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Einrichtungen

WLAN
Snackbar
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze

Freizeit

Spielplatz

Sanitär

Waschmaschinen
Nv
Nvt Niederländisch

Echt een mooie camping heerlijk zwemwater. Alleen op het strand achter bij de bosrand voelde wij ons niet welkom. Vaste gasten hebben daar de overhand Of het nu privéstrand is dat zou kunnen natuurlijk. De mensen laten daar ook alles staan dat kijkt rommelig. Voor op het strand blijven de stoelen niet staan. Verders niet veel te doen ivm corona

vor 4 Jahren

Ri
Riekje Niederländisch

Wat een fantastisch uitzicht hadden wij! We stonden met onze caravan aan het meer. Direct naast familie, die ook het weekendje mee waren. We hadden natuurlijk ook veel geluk met het weer. Heerlijk gekanoed en in de avond gezellige bingo in de kantine.

vor 4 Jahren

Nv
Nvt Niederländisch

Echt een mooie camping heerlijk zwemwater.Alleen op het strand achter bij de bosrand voelde wij ons niet welkom.Vaste gasten hebben daar de overhandOf het nu privéstrand is dat zou kunnen natuurlijk.De mensen laten daar ook alles staan dat kijkt rommelig.Voor op het strand blijven de stoelen niet staan. Verders niet veel te doen ivm corona

vor 4 Jahren

KP
Kees Peters Niederländisch

Wij hadden op het laatste moment geboekt. En er was alleen nog plaats bi het voetbalveld. Wij reizen in onze camper en gelukkig hebben we eigen voorzieningen. Want bij dit voetbalveld geen verdere voorzieningen. Douche en toilet ongeveer 10 minuutjes lopen (of snel eventjes op de fiets). Maar het fantastisch mooie meer (erg mooi zwemwater) gaf volop ontspanningsmogelijkheden. En in de periode van de hittegolf dat we er waren ook de nodige verkoeling. Vriendelijke ontvangst en begeleiding op deze camper. Een aanradertje!

vor 4 Jahren

MM
Miranda massa kokke Niederländisch

Geweldige camping en wat een fijne vaste gasten zij denken echt met je mee iedereen is gastvrij naar elkaar toe ook de trekkers het personeel is gewoonweg geweldig en daarom zullen wij zeker terugkomen en dat zwemwater ook geweldig

vor 4 Jahren

1 / 3

Standort