Burgstadt Camping Park ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Kastellaun, Deutschland, gelegen in der Region Rhineland-Palatinate. Vor Ort findest du WLAN, ein Restaurant und morgens frische Brötchen.
Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet oder ein Apartment mieten.
Zum Schwimmen gibt es einen Innenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, einen Tennisplatz, Boule, Minigolf, Fahrradverleih und Reiten.
Hunde sind bei Burgstadt Camping Park willkommen. Burgstadt Camping Park ist rollstuhlgerecht und bietet barrierefreie Sanitäranlagen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom, einem Wasseranschluss und einem Abwasseranschluss sind verfügbar. Burgstadt Camping Park ist von 1 März bis 31 Oktober geöffnet.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenGoede doorreiscamping , water en degelijke WiFi zit in de prijs, elektriciteit is bij te betalen. Het was er zeer rustig , de ontvangst efficiënt en vriendelijk. De camping is makkelijk bereikbaar. Op wandelafstand kan je in het dorpje terecht voor enkele lekkere restaurantjes.
vor 4 Jahren
Camping is niet rustig zoals beloofd. Naast de camping is vaak feest met zeer luide muziek. Tot laat. Camping doet er weinig aan. Je moet blijven klagen en uiteindelijk krijg je een nummer om zelf te bellenVerder zijn er luidruchtige feesten in de stad. Ook tot laat. Kan niets aan gedaan worden want vergund.
vor 5 Jahren
Nog nooit een camping getroffen die zo rustig was op een dergelijke mooie plek. Bij aanrijden hadden we even iets van "we komen toch niet op industrie terrein terecht" het tegendeel was waar. Aparte vorm van aanmelding, bij de receptie van het hotel. Via intercom systeem melden welke plaats je staat en 2 min later heb je stroom. Hele grote plaatsen. Zorg wel dat je als tent kampeerder rotspennen bij je hebt, bodem is erg hard. Camping neigt iets meer naar Caravans en Campers Super schoon sanitair, verder is er qua aankopen van alles in de directe omgeving, zo ook een groot zwembad, dat hoorde we toe we weggingen:-).
vor 6 Jahren
Een prachtige camping ( bij een hotel) met supermooi sanitair . Ruime staanplaatsen en mooie beplanting. Laat je niet van de wijs brengen door de luchtfoto op de website. Het lijkt een asfaltplaat met alleen grote campers, maar niets is minder waar. De plaatsen zijn mooi vlak en zijn bedekt met een laagje steenslag waar gras doorheen groeit. Prima afwatering en fijn om op te zitten. Nu, in het hoogseizoen is de camping heel matig bezet. Zo zonde. De ligging in de Moezel-Rijn-driehoek is fantastisch voor fietsers en wandelaars. Er is een zeer goed uitgewerkt netwerk fiets- en wandelpaden. De campings aan de Moezel en de Rijn staan stampvol en hier heb je een zee van ruimte. Kastellaun is een mooi plaatsje met een leuke kasteelruine op loopafstand van de camping. Een grote supermarkt ligt een paar honderd meter van de camping. Kortom: een fantastische plek. Onbegrijpelijk dat hier zo weinig mensen zijn. Oja, warme douches en internet zijn gratis. Elektriciteit betaal je naar verbruik.
vor 6 Jahren
Deze camping bleef tijdens ons verblijf onbegrijpelijk leeg. Centraal gelegen tussen de bezienswaardigheden van Rijn en Moezel, prima sanitair, mooie ruime plaatsen, in een rustige omgeving met vlakbij alle winkelvoorzieningen. De ondergrond (grit/gras) is wel hard (rotspinnen noodzakelijk) maar heeft als voordeel dat er bij regen geen moeras ontstaat en alles weer heel snel droog is. Wij hebben er - hoewel het weer niet altijd even goed was - met plezier gekampeerd. Het enige minpuntje was voor ons de wifi. Die is weliswaar gratis maar werkte niet altijd.
vor 6 Jahren