Yelloh! Village Les Baléares - Son Bou
E-07730 Alayor
Spanien
Yelloh! Village Les Baléares - Son Bou er en campingplads i Alayor, Spanien, beliggende i regionen Balearic Islands. På pladsen finder du wifi.
Ud over camping kan du også leje en hytte, en chalet eller en lejlighed.
Til tøjvask er der tørretumblere til rådighed.
Fotos
Egenskaber
Indkvartering
Faciliteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseBueno lugar, bueno barbacoa, socoristo de la piscina sin educationes y mirando las mujeres en plazo de hacer su trabajo y haciendo el chullo...Olor de caca todo alrededor de la piscina.
for 4 år siden
Heerlijke vakantie gehad op deze camping. Leuk huisje, goed en schoon zwembad, goed restaurant en erg behulpzame medewerkers. Super plek om het eiland te verkennen!
for 4 år siden
Leuke kleinschalige camping, wij verbleven in een Lodge tent. Mooi zwembad, klein campingwinkeltje(beperkt assortiment, mooie Lidl in Mahon). Strand op paar minuten rijden. Restaurant is leuk, kwalitatief ok. Lodge tent beviel goed, zeker qua ruimte en indeling. Mooie slaapvertrekken. Enige minpuntje was de ietwat karige inventaris. Menorca is een mooi eiland, vooral hele mooie stranden/baaien. In het hoogseizoen worden alleen een aantal baaien afgesloten en zijn alleen per shuttlebus te bereiken a €4,50 p.p. - enkeltje :( Ciutadella is een leuk stadje.
for 4 år siden
12 dagen verbleven op deze leuke, kleinschalige camping. Wij hadden en houten chalet gehuurd, voorzien van alle gemakken. Het personeel op de camping is behulpzaam en vriendelijk. Bij problemen word je direct geholpen. Auto is noodzakelijk voor het bereiken van het strand en eventuele bezienswaardigheden. Restaurant op de camping is qua eten zeer goed en betaalbaar. Ook is er een ruim aanbod aan sport en spel, zoals voetbal, basketbal, paddle tennis en een tennisbaan. Prima bevallen! Het chalet is weliswaar van hout maar binnen is het goed uit te houden qua temperatuur.
for 4 år siden
Geweldige camping, alles wat je wil. Klein, schoon en een hele relaxte sfeer! Ik zou zo weer gaan. Wij hebben een huisje gehuurd en een auto. (Auto vind ik wel een must want de camping zit niet aan het strand) echt geweldig!!!
for 4 år siden