€18.65
pr nat
Beregnede pris baseret på 1 bil og 2 personer med et telt, autocamper or campingvogn.

Campingplads åbnet fra 01 January til 31 December
Ankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Afrejse
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}

Denne campingside er ikke godkendt af Spottocamp. Er du ejeren? Kontakt os via knappen nedenfor.

Jeg er ejeren
Telte
Campingsvogne
Autocampere
Elektricitet
Wifi
Grill tilladt
Hunde
Fiskning
3 / 5 (2 stemmer)

Penzion a camp Drops

Vranovská Prehrada - Pláz 1
67103, Vranov nad Dyjí
Tjekkiet

Penzion a camp Drops er en campingplads i Vranov nad Dyjí, Tjekkiet, beliggende i regioneno Sydmähren. Penzion a camp Drops har wifi og en restaurant. Hunde er tilladt på denne campingplads.

På Penzion a camp Drops er det muligt at campere med en telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping, er også det muligt at leje en mobil bungalow. Du kan finde et væld af fritidsaktiviteter på campingpladsen. For eksempel en legeplads, en tennisbane og en minigolf område.

For tøjvask, er vaskemaskiner og tørretumblere tilgængeligt.

Karakteristiske campingpladser

Plads
Telte
Campingsvogne
Autocampere
Mobile bungalower

Faciliteter
Elektricitet
TV forbindelse
Wifi
Camping butik
Brød hos spot
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Grill tilladt

Betingelser
Hunde
Pladser med skygge

Hobby
Legeplads
Tennisbane
Minigolf område
Fiskning

Hygiejne
Vaskemaskiner
Tørretumblere


Klik her hvis informationen om denne campingside ikke er korrekt eller er ufuldendt

Billeder

Vurderinger

Kamila K.
Tjekkisk
Doporučujeme, ubytování dostačující, nic nám tu nechybělo, krásné prostředí s úžasným výhledem na zámek. Majitelé vstřícní.
2 år siden

Lukáš
Tjekkisk
Hned při vybalování nám majitelka zkazila den a následně i celou dovolenou. Ačkoliv je na jejich stránkách psáno, že k dispozici campu je lednice, což jsme si i telefonicky ověřovali u majitele (zřejmě manžela), zastavila nás v kuchyňce s tím, že není povinna nám chladit nápoje (dvě vodky a dva džusy), že do ledničky si můžeme dát maximálně klobásu, kterou si můžeme opéct na grilu. Po mé výhružce ať nám okamžitě vrátí poplatek za ubytování, nám byly nápoje do ledničky povoleny vložit. Na druhý den ráno jsme se ptali, kde jsou sprchy. Načež nám arogantně odpověděla, že to snad nemyslíme, vážně, že jsme tu druhý den a nevíme kde jsou. Třetí den jme byli v kuchyňce upozorněni, že mikrovlnky nemůžeme používat pro přípravu jídel, že jídlo si máme dělat na grilu! A kde si máme asi to maso rozmrazit? Neskutečné. Paní neustále pozoruje co ostatní v kempu dělají, dokonce se na mě byla dvakrát přes okno podívat do umývárny. Asi si myslí, že jsem ji neviděl....nicméně viděl. Údajně jí tam chodí neubytovaní, takže taková kontrola. Naštěstí jsem ráno vstali a hned odcházeli pryč, takže v kempu jsem pobývali minimum. Na bazén na fotkách taky zapomeňte, je pouze pro děti a ty jsem tam taky za celý týden neviděl. Sprchy staré, bez tlaku vody, minimální proud vody. Nedostali jsme ani žádné potvrzení o ubytování! Líto je mi pouze pana majitele, který se choval naopak velmi vstřícně a přátelsky. Nikdy více!!!
5 år siden