€24.1
pr nat
Beregnede pris baseret på 1 bil og 2 personer med et telt, autocamper or campingvogn.

Campingplads åbnet fra 01 June til 20 September
Denne campingplads kan kun reserveres pr. telefon. +33 55 328 3226
Denne campingside er ikke godkendt af Spottocamp. Er du ejeren? Kontakt os via knappen nedenfor.

Jeg er ejeren
Elektricitet
Wifi
Grill tilladt
Hunde
- Advertisement -
4.5 / 5 (11 stemmer

Les Cascades

Lauzel
24250, St. Cybranet (Dordogne)
Frankrig

Les Cascades er en campingplads med 100 teltpladser i St. Cybranet (Dordogne), Frankrig. Les Cascades har wifi, en camping butik, en restaurant og et indendørs pool. Hunde er tilladt på denne campingplads. Ud over camping, er også det muligt at leje en mobil bungalow. Du kan finde et væld af fritidsaktiviteter på campingpladsen. For eksempel en legeplads.

For tøjvask, er tørretumblere tilgængeligt.

Karakteristiske campingpladser

Hobby
Legeplads
Udendørs pool

Plads
Mobile bungalower

Faciliteter
Elektricitet
TV forbindelse
Wifi
Camping butik
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Grill tilladt

Betingelser
Hunde
Pladser med skygge
Åben hele året rundt
Nudister

Hygiejne
Puslebords faciliteter
Tørretumblere


Klik her hvis informationen om denne campingside ikke er korrekt eller er ufuldendt

Billeder

Vurderinger

Jet
Hollandsk
Deze camping ligt prachtig. De plekken aan de rivier zijn erg mooi. Wij stonden daar niet, maar op een veel drukkere plek en heel dicht op anderen. Kan niemand iets aan doen, maar in het hoogseizoen vond ik het te druk. De toiletten waren ook niet schoon voor zoveel mensen, er werd verwacht dat je zelf het toilet poetste voor je ging. Het witbrood op de camping was zacht of oud, wij gingen naar een heerlijke bakker in Cénac. Eigenaren deden hun werk, waren beleefd, maar niet vrolijk of gastvrij. Nou, wat een kritiek allemaal. En dat terwijl we rommelige Franse campings heel fijn vinden. De Céou en het zwembad waren top. Genoeg (te doen voor) kinderen t/m plm 15j. Omgeving prachtig. Sarlat was heel leuk en Beynac prachtig. Fietsen (Voie Verte) erg leuk en de route vanaf de camping heel mooi. Pizzeria de Tempeliers in Domme top. Ook chique restaurant op de hoogte van Domme goed, maar te duur en een beetje ouderwets. Verder fijne vakantie
3 år siden

Mariëtte
Hollandsk
Zoek je een camping met ruime schaduwrijke plaatsen? Aan een riviertje? En met een prima zwembad? Zonder animatie? Dan moet je bij Les Cascades zijn. Onze jongens (13+10 jaar oud) hebben zich prima vermaakt. Neem een visnetje mee, een luchtbed of band, succes gegarandeerd. Wij hadden fietsen meegenomen, langs de camping loopt een fietspad richting Daglan. Zelfs zonder versnellingen was dit prima te doen. Voor de supermarkt kun je het beste naar Sarlat. Dit is ongeveer 20 minuten met de auto. Sanitair is nieuw, er zijn extra voorzieningen getroffen i.v.m. Covid-19 (desinfectans/zeep). Op het terras kun je terecht voor een salade, pizza of hamburger en uiteraard voor een ijsje. Bij de bar kun je dagelijks brood bestellen.
4 år siden

Cora
Hollandsk
Wat hebben wij ontzettend genoten van deze heerlijke camping. Kleinschalig, goede sfeer, net sanitair gebouw welke goed schoongemaakt werd en een heerlijk zwembad. Verwacht geen animatie of drukte, op deze camping vermaken de kinderen zich met zwemmen, spelen in het riviertje, een kampvuurtje maken en vooral heel veel samen spelen. Bij de camping zit een restaurantje waar je lekker even een hapje kan eten van een kleine kaart. De camping ligt in een mooi stukje Dordogne, vlakbij leuke stadjes als Domme, Castelnaud en Sarlat. Genoeg gelegenheid om leuke uitstapjes te maken. Voor ons en onze kinderen was het een onvergetelijke vakantie.
4 år siden

- Advertisement -