La Pinède er en campingplads med 0 pladser i Consdorf, Luxembourg, beliggende i regionen Moselle / Mullerthal / Grevenmacher. På pladsen finder du wifi og en restaurant.
Ud over camping kan du også leje en hytte, en chalet eller en lejlighed.
Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads, børneunderholdning og en tennisbane.
Hunde er velkomne på La Pinède. La Pinède er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed.
Fotos
Egenskaber
Indkvartering
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseWe bezoeken deze kampeerplek regelmatig omdat we genieten van de wandelingen rondom. De afgelopen twee jaar hebben we met een klein gezelschap op het veld voor tenten gestaan. Hoewel het enigszins hellend is, hebben we er een prettige kampeerervaring gehad.De toiletvoorzieningen zijn uitstekend, de communicatie bij het boeken verloopt soepel en de begroeting bij de receptie is zeer hartelijk. Voor ons is dit dus een aangename locatie!
for 3 år siden
Met camper hier 2 nachten gestaan, was wel heel klein plekje en modder, geen privacy, gevraagd of er ander plekje was maar camping zat vol, waren wel mooie plekken hoor, gewoon niet getroffen.
for 3 år siden
Onprofessionele en agressieve beheerder. Durfde niet in discussie gaan over mijn borg die ik niet terug kreeg. Was echt bang. sterke geurhinder in de toiletgebouwen, kampeerplaats heel schuin waardoor waterpas zetten niet ging. Wel mooie omgeving.
for 3 år siden
Kleine, fijne camping met zeer vriendelijk en behulpzame medewerkers. De camping is n hele goede uitvalsbasis voor wandel- en fietstochten. Het sanitair is gedateerd, maar netjes en schoon. Prettige douches. We zijn 2,5 week op de camping geweest en hebben ons geen moment verveeld. Tips: - Koop een wandel/fietskaart (€ 3,50 of € 4 (verkrijgbaar bij de receptie). Wij vonden de wandelingen C2, B2 en een wandeling van Berdorf naar Echternach over de mullertahltrail prachtig - Maak gebruik van t gratis openbaar vervoer in Luxemburg, handig wanneer je een deel van de Mullertahltrail wilt lopen (gebruik de app: mobiliteit.lu voor de dienstregeling) - Verlaat de camping (te voet) aan de achterkant, loop naar benedensteek de weg over en je staat direct op de de Mullertahl route 2 - Ga eens eten bij Restaurant De L'Eglise, route de Luwembourg 5 in Consdorf. Een gedateerd restaurant, maar t eten is erg lekker en niet duur. Erg vriendelijke bedie
for 4 år siden
Op de site lijkt het een erg mooie camping. Er zijn inderdaad mooie stukjes, maar wij stonden op plek 35 met het uitzicht op een camperplaats, en het sanitairgebouw. Op de site staat dat het sanitair vernieuwd is, maar het is nog steeds niet eigentijds. Her en der op de camping staan "huisjes" die al jaren niet meer onderhouden zijn. Ook staat er een soort van garagebox die gebruikt wordt voor opslag van gereedschap etc. Beetje voor-oorlogs.... Je kunt prachtig wandelen in de omgeving, fietsen is eigenlijke niet mogelijk, alleen mountainbiken.
for 4 år siden