Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Domaine Le Grand Cailleau
Domaine Le Grand Cailleau
Domaine Le Grand Cailleau
Domaine Le Grand Cailleau
Domaine Le Grand Cailleau

Domaine Le Grand Cailleau i Frankrig

Bougneau (Charente Maritime), Frankrig

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
5 / 5 (7 stemmer)

Domaine Le Grand Cailleau

2 le Grand Cailleau
17800 Bougneau (Charente Maritime)
Frankrig
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Domaine Le Grand Cailleau er en campingplads i Bougneau (Charente Maritime), Frankrig, beliggende i regionen Poitou-Charentes. På pladsen finder du en snackbar.

Til badning er der en udendørs pool. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.

Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Snackbar
Kulgrill tilladt

Egnethed

Pladser med skygge
Bilfrit

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Udendørs pool

Sanitet

Badeværelse til leje
Vaskemaskiner
Ij
IJISBERG Hollandsk

kleine camping met fantastisch zwembad ieder dag vers brood en alles bereikbaar binnen het uur? fantastische stranden op 35 minuten!!

for 4 år siden

EE
Ed en dita Hollandsk

Eind augustus op deze camping gestaan. We hebben het prima gehad . Genoeg te zien in de omgeving Mooi uitzicht ,heerlijk zwembad en altijd een warme douce

for 4 år siden

Li
Lieke Hollandsk

We hebben hier een heerlijke 1,5 week doorgebracht. Eric en Marian doen er alles aan om het verblijf zo fijn mogelijk te maken. De broodjes, pizza-avond en we konden zelfs tijdens het WK de wedstrijden zien! Ruime campingplaatsen, een fijn zwembad en een schitterend uitzicht maken deze camping tot een topcamping!

for 4 år siden

As
astridenjan Hollandsk

Direct bij aankomst voelde we ons hier al thuis. Werkelijk alles wordt hier geregeld voor de gasten (Broodjes service, bij aankomst opgemaakte bedden in de Gite, afval wordt afgehaald, Pizza service) Kortom genieten als god in Frankrijk. Eric en Marianne bedankt voor de heerlijke week, gaan we zeker overdoen bij jullie. Merci et Au revoir Jan en Astrid

for 4 år siden

FV
Frank Visser Hollandsk

Na 30 jaar kamperen (3 campings/jaar) via Google in Bougneau terecht gekomen. Wij (m/v/dochter 13j) hebben 9 dagen genoten van de rust, ruimte, omgeving en natuurlijk het zwembad en de schaduw onder de fruitbomen. Met max. 4 andere gasten (3 kampeerplekken/grote/mob.home) heb je de ruimte, het sanitair en de kennis van Erik de eigenaar bijna voor je alleen. Het eten, drinken en ijsjes zijn prima verzorgd, evenals het kopje koffie bij vertrek. De omgeving is super, voor het weer hoef je echt niet 300 km zuidelijker te rijden, voor de mooie (romeinse) stadjes hoef je niet naar Italië en voor mooie stranden (half uurtje rijden en parkeren bijna op het strand) hoef je niet naar de Middellandse Zee. Met andere woorden: Voor een vakantie waar je echt tot rust komt, ga naar Le Grand Cailleau.

for 4 år siden

1 / 2

Beliggenhed