Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Domaine au Piet
Domaine au Piet
Domaine au Piet
Domaine au Piet
Domaine au Piet

Domaine au Piet i Frankrig

Montpezat, Frankrig

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
5 / 5 (14 stemmer)

Domaine au Piet

Lieu dit Piet
32220 Montpezat
Frankrig
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Domaine au Piet er en campingplads med 30 pladser i Montpezat, Frankrig, beliggende i regionen Aquitaine. På pladsen finder du wifi og en restaurant.

Til badning er der en udendørs pool. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.

Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Wifi
Køkkenfaciliteter
Snackbar
Restaurant

Egnethed

Pladser med skygge
Bilfrit

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Udendørs pool

Sanitet

Vaskemaskiner
Gu
Guusje Hollandsk

for 2 år siden

SS
Suzanne Smolders-Kramer Hollandsk

Lieftallige boerderijcamping met een ontzettend mooi uitzicht op de vallei die voor de Pyreneeën ligt. Gezellige en zeer behulpzame gastvrouw en -heer die over een flinke dosis humor beschikken😂 en altijd voor de campinggasten klaarstaan. Aanrader #1: op woensdag bbq-avond met campinggasten die daarvoor kiezen en onder de grote overkapping van de gastvrouw en -heer heerlijk schaduwrijk kunnen genieten van elkaars salades en gezelschap. Aanrader #2: op zondag maakt de gastheer een Indisch buffet waar je je voor kunt opgeven. Voor koele drankjes wordt door de gastvrouw gezorgd. Aanrader #3: een schoon en mooi afgewerkt zwembad waar je heerlijk kunt afkoelen tijdens de warmte in de maanden juli en augustus. Aanrader #4: schoon en toereikend sanitairgebouw. Er ontbreekt niets en er is niets stuk, gewoon zoals het hoort. Minimum leeftijd 16. Resumé: ruimte voor rust en tot jezelf komen, prettig gezelschap en lekker eten.

for 4 år siden

Fr
Frens Hollandsk

Werkelijk schitterende omgeving en camping met maar 8 plaatsen, om even helemaal tot rust te komen. Dit jaar adults only en kinderen vanaf 15 jaar. Heerlijk zwembad om af te koelen en op zondag is er een Indisch buffet waarbij je je vingers aflikt.....gezellig met z n allen aan de grote tafel eten en drinken (je mag ook alleen aan tafel). Wij komen zeker nog eens terug!!

for 4 år siden

Co
Conni Hollandsk

Wat ik graag van tevoren had geweten is dat er geen mogelijkheid is om je tank van het caravan/camper toilet te legen. Deze moet je via een slingerweg in een dorp 14 kilometer verderop gaan legen. Ook het huisvuil dien je in een dorp verderop in de container te gooien. Op de website van de camping wordt hier geen woord over gerept en dit vind ik bij zoiets afwijkende van normaal, dat dit wel vermeld zou moeten staan.

for 4 år siden

S&
Sonja & Ronald Hollandsk

Wat een heerlijk plekje op zo'n 60km van Toulouse. Genieten van de mooie ligging bovenop de heuvel, met ruim uitzicht rondom op de zonnebloemen, maisvelden en bij helder weer zelfs de Pyreneeën! In de omgeving is het (voor de geoefende fietser) mooi toeren. Danny en Larissa zijn toppers op het gebied van gastvrijheid. Daar waar ze de vakantiebeleving kunnen helpen verbeteren doen ze dat zeker! Ook hebben we genoten van het Mediterraanse buffet, wat door hen was bereid. Het zwembad is lekker om even te ontspannen en wat verkoeling te zoeken. Als er in de buurt wat bijzonders te beleven was, werden we door Danny daarop geattendeerd door een briefje wat bij de dagelijkse broodbestelling werd meegegeven. Al met al zijn we langer gebleven dan gepland.

for 4 år siden

1 / 3

Beliggenhed