Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
de Vrijheid (+ appartementen)
de Vrijheid (+ appartementen)
de Vrijheid (+ appartementen)
de Vrijheid (+ appartementen)
de Vrijheid (+ appartementen)

de Vrijheid (+ appartementen) i Nederlandene

Ouddorp, Nederlandene

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
5 / 5 (12 stemmer)

de Vrijheid (+ appartementen)

Vrijheidsweg 2
3253 LS Ouddorp
Nederlandene
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

de Vrijheid (+ appartementen) er en campingplads med 0 pladser i Ouddorp, Nederlandene, beliggende i regionen South Holland. På pladsen finder du wifi.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.

Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Wifi
Kulgrill tilladt

Egnethed

Pladser med skygge
Bilfrit

Fritidsaktiviteter

Legeplads

Sanitet

Badeværelse til leje
Vaskemaskiner
No
Noël Hollandsk

Een fantastisch weekend doorgebracht in het strandappartement 3. Het was netjes en schoon, met een fles wijn en een warme begroeting van het personeel. Het appartement was volledig uitgerust en fris ingericht, met uitstekende boxspring bedden en een badjas voor vier personen. Er was een regendouche, een loungeset in de tuin en de omgeving was rustig. De zee en het levendige centrum van Ouddorp waren op een aangename afstand. Al met al, de ideale plek om even bij te tanken.

for 2 år siden

Er
Erna Hollandsk

Al een decennium lang verblijven we hier tijdens Concert at Sea. De appartementen zijn uitermate comfortabel en van alle gemakken voorzien, gelegen op een aangenaam rustige plek vlakbij het strand. Het spreekt boekdelen dat we hier ook verbleven toen Concert at Sea niet plaatsvond.

for 3 år siden

EE
Elly en Martin Roedolf Hollandsk

Annemieke is een vriendelijke, gastvrije beheerster. De ontvangst en aandacht tijdens ons verblijf: TOP! De camping heeft een mooie ligging en is goed onderhouden. Een fantastische plek op loopafstand van het strand. Het huisje was schoon, heeft een heerlijk bed, een knusse tuin met fijn lounge set. Alles klopt. Het dorp en de omgeving is heerlijk (aan te) fietsen.

for 5 år siden

PT
Pieter Tromp Hollandsk

We hebben het geweldig naar onze zin gehad. Eigenlijk wilden we nog niet naar huis ....heerlijk fietsen en wandelen ....je komt hier volledig tot rust

for 6 år siden

PV
Paula van der Linden Hollandsk

Een week gekampeerd met onze caravan op kampeerplaats 105. Heerlijke camping. Veel groen. Hoge heggen. Veel privacy. Rust. Gastvrij. Schoon sanitair. Netjes. Vanaf de camping zo op het strand, aan de Brouwersdam, in de natuur en op korte afstand van leuke uitjes en eet gelegenheden. Wij zijn fans! en komen zeker terug.

for 6 år siden

1 / 3

Beliggenhed