Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Vlagberg
De Vlagberg
De Vlagberg
De Vlagberg
De Vlagberg

De Vlagberg i Nederlandene

Sint Anthonis, Nederlandene

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4.5 / 5 (11 stemmer)

De Vlagberg

Heideweg 1
5845 EN Sint Anthonis
Nederlandene
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

De Vlagberg er en campingplads med 30 pladser i Sint Anthonis, Nederlandene, beliggende i regionen North Brabant.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.

Hunde er velkomne på De Vlagberg. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.

Fotos

Egenskaber

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge
Bilfrit

Fritidsaktiviteter

Legeplads

Sanitet

Badeværelse til leje
Vaskemaskiner
FV
Familie V. Hollandsk

Jammer. Wat ooit een prachtige plek was voor de echte natuur/winterkampeerder met tent, is veranderd in een camping vol met grote decadente lelijke witte landschapontsierende campers.

for 4 år siden

FS
Fam. Schrijver Hollandsk

Een prachtige camping met mooie ruime plekken. We hebben genoten van de mooie natuur, veel gewandeld, gefietst, dagje Nijmegen, naar dierenpark overloon met onze zoon, mountainbiken etc. Het prive sanitair is een luxe, en dat is ons goed bevallen.Slechte wifi is voor pubers even wennen, maar onze dochter van 16 heeft zich toch een week prima kunnen vermaken.

for 4 år siden

Re
Rehtse Hollandsk

Een aantal malen een heerlijk verblijf gehad op deze prachtige plek midden in de mooie natuur. Nu voor het eerst de camping vol meegemaakt. Helaas werd de camping ontsierd door enorme campers en caravans en grote lawaaiige families/vriendengroepen die absoluut reden van mijn komst verpesten (rust, stilte, natuur) en m.i niet thuis horen op dit type camping. Sanitair is ook absoluut niet berekend op zoveel gebruikers. Er wordt eens per dag schoongemaakt maar dat is echt veel te weinig. (Vooral nu we met een pandemie te maken hebben!!)

for 4 år siden

Ev
Eva Hollandsk

Heerlijke camping! Van zaterdag tot maandag gekampeerd op plek 18. Omliggende plekken erg mooi en echt in het bos. Zaterdag op zondag was wel wat drukker, zondag op maandag bijna de hele camping voor onszelf. Vuurtje is toegestaan bij eigen plek vanaf 16:00 en minimaal 20 cm boven de grond. Hout aanwezig, wel lekker back to basic zelf zagen en hakken (tools beschikbaar). Sanitair is netjes en afwassen doe je met uitzicht op het bos. Wij hebben genoten!

for 4 år siden

R.
R.P.Lunenborg Hollandsk

Mooi terrein en mooie ligging midden in de natuur. Er mag bij de tent gestookt worden in een vuurschaal vanaf 1600 uur maar door het gebrek aan toezicht wordt het al snel een zooitje. Meerdere veldjes zien na vertrek van de gasten zwart van de houtskool en vuurresten, er wordt gewoon op de grasmat gestookt. Dit is erg jammer voor dit verder mooie terrein van staatsbosbeheer.

for 4 år siden

1 / 3

Beliggenhed