De La Sûre er en campingplads med 100 pladser i Reisdorf, Luxembourg, beliggende i regionen Moselle / Mullerthal / Grevenmacher. På pladsen finder du wifi og en restaurant.
Ud over camping kan du også leje en chalet.
Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.
Hunde er velkomne på De La Sûre. De La Sûre er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed.
Fotos
Egenskaber
Indkvartering
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseMooi gelegen camping aan de sure . Restaurant aanwezig met goed eten en vriendelijke bediening en niet duur. Meeste campingplaatsen goed met name aan de rivier. De achterste plaatsen jammer genoeg geen WiFi. Voor ons zeker voor herhaling vatbaar
for 2 år siden
Een prachtig geplaatste kampeerlocatie bij de Sure. Er is een eetgelegenheid beschikbaar die heerlijke gerechten serveert en wordt bediend door vriendelijk personeel, en dat alles tegen een redelijke prijs. De meeste kampeerplekken, vooral die bij de rivier, zijn uitstekend. Helaas is er geen WiFi beschikbaar op de achterste plekken. We zouden hier zeker nog eens willen verblijven.
for 3 år siden
Camping is leuk en gezellig Sanitair gedateerd maar redelijk schoon. Je kunt er mooi wandelen En fietsen. Openbaar vervoer is gratis Nadeel is geen boodschap kunnen doen binnen een straal van 15 km
for 3 år siden
Zeer vriendelijk personeel. Erg gastvrije ontvangst, alles netjes onderhouden en absoluut niet duur. Alleen geen WiFi op de achterste plekken.
for 4 år siden
Camping met een zeer mooie ligging maar een vreselijke staat van het sanitair. Hokjes waren klein en met een soort rioolbuis waardoor het er niet lekker rook. Verder is de ligging heel mooi en was de ontvangst zeer keurig en correct!
for 4 år siden