Middenin de natuur van Luxemburg ligt Camping Tintesmühle. Een kleinschalige camping met vriendelijke eigenaren die ook Nederlands spreken. De staanplaatsen zijn ruim. Hier kom je tot rust, maar voor de kinderen is er wel een speeltuin met trampoline. Of zij vermaken zich bij rivier de Our die stroomt over de camping. Kalborn is 5 minuten rijden.
Fotos
Egenskaber
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseVan 2 tot 10 augustus 2022 waren wij te gast op camping Tintesmühle. We werden hartelijk ontvangen door Florence, eigenaresse van de camping. We kregen een plekje aan de rand van de Our. Dat was een aangename verrassing want tijdens ons email contact had Florence aangegeven dat ze dat niet kon beloven. We hebben 8 heerlijke dagen gehad op Tintesmühle. De omgeving, de plek op de camping, het sanitair, het beheerders echtpaar, de sfeer, de gemoedelijkheid…alles was voor ons perfect. We zijn echt tot rust gekomen. Met recht een 'feelgood-camping'. Na een zware natuurramp vorige zomer (overstroming van de complete camping) liep alles weer op rolletjes. Veel respect voor hoe Florence het met haar gezin, ouders en vrienden weer opgepakt heeft. Op de camping is geen winkeltje of bakkertje. Daar moet je even rekening mee houden als je boodschappen gaat doen. Maar op 10 minuten rijden zit een mooi winkelcentrum met meerdere winkels.
for 2 år siden
Het is een heerlijke rustige camping waar families en gezinnen al jaren komen. Er wordt bijvoorbeeld elk jaar een speurtocht door de gasten georganiseerd waar de hele camping aan mee kan doen. De beheerders zorgen dan vaak voor een prijsje en leuke tafels waar we na afloop uit kunnen puffen met een koud drankje. Als het erg warm is kunnen we heerlijk met een tafeltje en stoeltje in de Our afkoelen terwijl de kinderen om ons heen spelen en vissen. We kunnen heerlijk wandelen aan Luxemburgse en Duitse kant van de Our. Kortom een heerlijke plaats met fijne beheerders.
for 2 år siden
Voordat je richting de camping vertrekt, moet je nog even wat inkopen doen.
for 3 år siden
Van 2 tot 10 augustus 2022 waren we te vinden op camping Tintesmühle. Florence, de campingeigenaresse, verwelkomde ons warm. Ze wees ons een plaats toe aan de rand van de Our, tot onze vreugde, omdat ze eerder via e-mail had aangegeven dat ze dit niet kon garanderen. Ons verblijf van 8 dagen op Tintesmühle was fantastisch. De locatie, de campingplek, de sanitaire voorzieningen, het beheerdersechtpaar, de sfeer en de gezelligheid waren allemaal uitstekend. We zijn volledig tot rust gekomen. Het is echt een 'feelgood-camping'. Ondanks een zware natuurramp vorige zomer (overstroming van de hele camping) verliep alles vlot. We hebben veel bewondering voor de manier waarop Florence en haar familie en vrienden de draad weer hebben opgepakt.Er is geen winkel of bakker op de camping, dus dat is iets om rekening mee te houden bij het doen van boodschappen. Echter, op 10 minuten rijden ligt een mooi winkelcentrum met diverse winkels.
for 3 år siden
I have been on this camping already twice with students doing their 3 day/2day hike for Duke of Edinburgh's international Award. Always welcome, great facilities and friendly owner. We will be back.
for 3 år siden