Camping Les libellules
30630 St Gely-Cornillon
Frankrig
Rustige camping aan de rivier " la Cèze ".
Fotos
Egenskaber
Indkvartering
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseFraai gelegen camping aan een riviertje waar je heerlijk kunt zwemmen. Als je op het terras eet zit je tussen gasten die er al 30 jaar komen, waar je niet tussen komt. Deze camping was twee keer zo duur als de andere campings waar we deze periode stonden in het voorseizoen. Verveloos sanitair dat 40 jaar oud is. Leuk voor één keer
for 4 år siden
We hebben 'n super vakantie gehad op deze kleinschalige camping met mooie plaatsen tussen bomen. Veel privacy en alle ruimte. Het privé strandje aan de cèze is heerlijk om te luieren en te zwemmen. Het sanitair was schoon en netjes. Hoewel wij meestal bij de caravan blijven eten hebben we hier regelmatig gegeten op het gezellige pleintje onder grote oude bomen. De door Stéfan gemaakte pizza's waren heerlijk en op de avond vóór ons vertrek werd speciaal voor ons de frituur aangezet. Top! Wij hebben mede dankzij Sandra en Stefan 'n hele fijne vakantie gehad.
for 6 år siden
Ontzettend leuke gezinscamping!! De kinderen kunnen heerlijk met elkaar op de camping spelen, en zwemmen in de mooie rivier. Wij zaten in een Sunny tent, deze is super mooi en ruim!! Eigenaren zijn vriendelijk en aardig. Echt een aanrader!!!!
for 6 år siden
Grote plekken op een kleine camping. Prachtige locatie aan de Cèze met groot kiezel privé strand. Ontzettend gezellige en behulpzame eigenaren. 1 a 2 keer in de week heerlijk zelfgemaakte pizza's gemaakt door Stéfan. Ontzettend veel te zien in de omgeving, mooie dorpjes, leuke markten, lavendelvelden en kanoën. Het sanitair is verouderd maar ontzettend schoon en dat vind ik het belangrijkst. Wij gaan normaal gesproken niet 2 keer naar dezelfde camping maar daar gaat nu verandering in komen!
for 6 år siden
Wij verbleven in een tent (type Lavendin). Buiten op een overdekte veranda. Ruime plek ook. Het slaapgedeelte was ook goed. Koken was ook prima. Dat is wat betreft de plek en accommodatie. Ook was het heerlijk vertoeven aan de rivier. Dit is echt een groot pluspunt. Het water is er zeer aangenaam. Er komen canoërs voorbij. Deze mogen niet aanmeren op het privé plek van de camping. Nee, echt als je voor je rust bij het water wilt zitten is dit echt fantastisch. Wel is het overigens zo dat je vanaf de weg naar de camping wel even onderweg bent en midden door het bos rijdt. Met een caravan is dit niet ideaal. Wat wij een minpunt vonden, was dat er na 5 dagen, pal naast ons een stel met een tentje met een klein kind (4 jaar ongeveer) kwam. Dit terwijl de camping 80 % leeg stond. Dit heeft onze rust wel ernstig verstoord. Dit was smet op vakantie. Ook eigenaresse verteld >reactie wuifde dit weg. Zijn 2 dgn. eerder vertrokken.
for 6 år siden