Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Le Champ du Moulin
Camping Le Champ du Moulin
Camping Le Champ du Moulin
Camping Le Champ du Moulin

Camping Le Champ du Moulin i Frankrig

Isère, Frankrig

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4.5 / 5 (10 stemmer)

Camping Le Champ du Moulin

Le Bourg d'Arud
38520 Isère
Frankrig
Tilføj til favoritter

Camping Le Champ du Moulin er en campingplads med 100 pladser i Isère, Frankrig, beliggende i regionen Rhône-Alpes. På pladsen finder du wifi, en campingbutik, en restaurant og friskbagt brød om morgenen.

Du kan campere her med et telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping kan du også leje en hytte, en chalet eller en lejlighed.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads, børneunderholdning, en tennisbane, petanque og fiskeri.

Hunde er velkomne på Camping Le Champ du Moulin. Camping Le Champ du Moulin er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. Der findes pladser med strøm.

Fotos

Egenskaber

Indkvartering

Telte
Hytter
Campingvogne
Autocampere
Chalets
Lejligheder

Faciliteter

Strøm
Vandtilslutning
Kloaktilslutning
Wifi
Opbevaringsbokse
Opholdsrum
Tørrerum
Campingbutik
Friskbagt brød
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Befæstede stier
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Vintercamping
Pladser med skygge

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Teater
Børneunderholdning
Petanque
Tennis
Minigolf
Fiskeri
Skilift

Sanitet

Puslerum
Vaskemaskiner
Tørretumblere
Mi
Michael Hollandsk

Zoals in de review hierboven al gezegd, nieuwe eigenaren, die het restaurant, in tegenstelling tot de vorige, wel iedere dag geopend hebben. Een ideale heerlijk rustige camping, mooie grote plekken, vriendelijke eigenaren, Schoon en gratis sanitair , goed eten in het restaurant, waanzinnig mooie omgeving. Naar mijn mening geen ideale camping met jonge kinderen ( zeer weinig te doen). Honden zijn aangelijnd toegestaan ( na een paar dagen hadden de eigenaren door dat onze hond perfect luistert en werd een oogje toegeknepen wat betreft loslopen). Let er wel op dat als je van plan bent om lange wandelingen met de hond te maken, dat honden in het nationaal park Ecrins niet zijn toegestaan. Camping is verder ook perfect gelegen t.o.v. het les deux alpes bikepark ( 5 min. fietsen en dan met de lift naar boven). Enige nadeel wat ik kan verzinnen, is de vrij slechte wifi op de camping. Tip : Iedere maandag-avond staat er een pizzakar voor de camping met heerlijke houtoven pizza.

for 6 år siden

WV
Wouter V Hollandsk

Prachtige camping midden tussen de hoge bergen. Wandelen naar refuge Muzelle of lac lauvitel. Fietsen ook super, paragliding, boomklim parcours. Camping heeft genoeg schaduw. Restaurant op de camping. Jammer dat de pizza-oven buiten gebruik is.

for 6 år siden

Yv
Yvonne Hollandsk

Dit is een mooie camping op een mooie locatie. De plekken zijn goed en ruim. Het sanitaire is goed en schoon. Op de camping was er de mogelijkheid om 's ochtends broodjes te kopen bij de receptie. Daarnaast was er de mogelijkheid om gebruik te maken van een BBQ, een diepvries voor koelelementen en kon je spelletjes lenen. Deze extra waren voor ons een pluspunt.

for 6 år siden

He
Herman Hollandsk

Nieuwe eigenaar , dus de kritieken over het restaurant zijn denk ik dan niet meer helemaal actueel. Wij hadden een chalet gehuurd +De camping is echt schitterend gelegen in een dal +Vriendelijke eigenaar stel +Gemoedelijke sfeer Tip: Als je een accommodatie wil huren, huur dan een chalet ipv een stacaravan, een chalet beschikt namelijk over een overdekte veranda zodat je ook tijdens een warme regenachtige dag buiten kan verblijven.

for 6 år siden

Kb
kbraat Hollandsk

Een camping in een schitterende omgeving, en er is genoeg te doen in de buurt: paraglyding rafting, fietsen, wandelen enz. de camping is zeer goed verzorgd en het personeel is vriendelijk, de sanitairse voorzieningen zijn basic maar schoon en goed verzorgd. Wel is en een rivier langs de camping welke behoorlijk wat geluid maakt, maar met de 2e nacht waren we er al aan gewend.

for 6 år siden

1 / 2

Beliggenhed