Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
3 / 5 (3 stemmer)

Camping Hammerschmiede-See

Hammerschmiede 2
73453 Abtsgmünd
Tyskland
Tilføj til favoritter

Camping Hammerschmiede-See er en campingplads i Abtsgmünd, Tyskland, beliggende i regionen Baden-Württemberg. På pladsen finder du en snackbar og friskbagt brød om morgenen.

Du kan campere her med et telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping kan du også leje en chalet.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads og børneunderholdning.

Hunde er velkomne på Camping Hammerschmiede-See. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. Der findes pladser med strøm.

Fotos

No images available

Egenskaber

Indkvartering

Telte
Campingvogne
Autocampere
Chalets

Faciliteter

Strøm
Vandtilslutning
Kloaktilslutning
Wifi
Campingbutik
Friskbagt brød
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Befæstede stier
Brænde
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Vintercamping

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Teater
Børneunderholdning
Petanque
Tennis
Minigolf
Fiskeri
Skilift

Sanitet

Puslerum
Vaskemaskiner
Tørretumblere
Co
Coby Hollandsk

Ik ben hier meerdere malen geweest en vond het geweldig, je hebt er weinig te doen maar de natuur is hier zo prachtig. Als je naar de andere kant loopt van het terein zijn hier meerdere douchen, je kan een vuurkorf huren wat heel erg gezellig is s'avonds. Vond het erg schoon ,hebben zelfs hier een tornado mee gemaakt met meerdere gewonden,medewerkers waren erg behulpzaam.

for 6 år siden

Ja
jacqueline Hollandsk

Dit is echt de slechtste camping die ik ooit gezien heb. Het enige positieve puntje was onze plek. Deze was erg groot maar volgens mij was dit ook de enige grote plek. Het meer is maar op een paar plaatsen in te komen en was toen wij er waren heel erg vies. Waterfietsen te huur voor €5,00 per 1/2 uur wat ik nogal veel vind voor een camping. Er waren echt maar 3 douches voor de hele camping dus dit gaf wachttijden voor de douche. Het sanitair was ook niet schoon. Om 8.00 uur was er nog niemand op om schoon te maken. Restaurant was alleen een snackbarretje waar ze 5 gerechten verkochten. Inkopen op 8! km en er was geen campingwinkeltje. Alleen een bakkertje die om 8.30 op het terein komt met broodjes waarvan het assortiment zeer beperkt is. Het was dan ook niet echt duur maar zelfs €20,00 vonden we teveel betaald voor deze slechte camping. Omgeving was voor ons ook superslecht. Geen wandelmogelijkheden tewrijl ik dit in dit gebied wel had verwacht, geen WIFI. Kortom wat een afknapper.

for 6 år siden

Wo
Wouter Hollandsk

Het is wel een leuke camping maar niet echt een goede aanrader

for 6 år siden

Beliggenhed