Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Lange Strink
Camping De Lange Strink
Camping De Lange Strink
Camping De Lange Strink

Camping De Lange Strink i Nederlandene

Retranchement/cadzand, Nederlandene

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4 / 5 (13 stemmer)

Camping De Lange Strink

Strengweg 3
4525 LW Retranchement/cadzand
Nederlandene
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Camping De Lange Strink er en campingplads i Retranchement/cadzand, Nederlandene, beliggende i regionen Zeeland. På pladsen finder du wifi.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.

Hunde er velkomne på Camping De Lange Strink. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Wifi
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge

Fritidsaktiviteter

Legeplads

Sanitet

Vaskemaskiner
Ka
Katie Hollandsk

Een ideale locatie midden in de groene omgeving, met aangenaam personeel en verschillende bezigheden. Een uitstekende bestemming voor liefhebbers van de natuur! Zeer aan te raden.

for 3 år siden

Fr
Frank Hollandsk

Uitstekende ontvangst, gelegen in een rustige omgeving, Cadzand is klein maar sfeervol. De camping bevindt zich in een zeer groene omgeving, we hebben er van genoten. De beheerders zijn erg behulpzaam, bedankt.

for 3 år siden

De
Demi Hollandsk

De camping is over het algeem prima, ruim opgezet in een mooie ongeving. Geen spectaculaire bedoeling maar voldoende voor een aantal dagen. Op de site staat strand op 1 km, dit blijkt iets meer. Lopend wel te doen ongeveer 30 minuten. Leuke omgeving zoals stadje sluis maar ook cadzand is klein maar gezellig. Sanitair is waardeloos, zeer verouderd maar wel schoon. Douchen kost 50 cent per keer, vaak lauw tot koud water en na 4 minuten stopt i er mee. Zelfs een keer gehad dat we wel hebben betaald maar er helemaal geen water uit kwam. Gebruik van wastafel met fhon 25 cent en afwassen 20 cent per L water. Ontvangst erg bijzonder en wat onvriendelijk. Receptie slecht aangegeven. Betalen kan op de camping alleen contant, pinnen of overmaken is niet mogenlijk. Verder prima naar het zin gehad.

for 4 år siden

Co
Cornelis Hollandsk

Alle campings in de omgeving van Cadzand zijn vol maar hier vinden we nog een plekje. Contant betalen bij aankomst. Ze vragen de hoofdprijs. Douchen niet inclusief maar €0,50 voor misschien 4 min springen van straaltje naar straaltje. Sanitair is zwaar verouderd maar wel schoon. Urinoir spoelen spat tegen je benen. Warm water voor afwassen €0,20/liter. Geen voorzieningen voor afvalwater camper. Het is nu wel duidelijk waarom er nog plek is. Locatie is geweldig. Natuurgebied het Zwin en strand op loopafstand. Heerlijk fietsen en wandelen.

for 5 år siden

RV
Riël van Gastel Hollandsk

Wil je echt op een heerlijke groene camping kamperen met ruime plaatsen in alle eenvoud en rust, maar toch dichtbij het familiedorp Cadzand en dus het strand, dan is dit absoluut een aanrader. Ook een prachtige fietsomgeving.Een mooi gelegen camping met verschillende velden omringd door prachtige bomen en heesters.Sanitair wat zeer goed schoongehouden wordt.Receptie waar je met alle vragen terecht kunt en zeer vriendelijk wordt geholpen.

for 5 år siden

1 / 3

Beliggenhed