Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Recreatiepark De Lucht

Recreatiepark De Lucht i Nederlandene

Renswoude, Nederlandene

4.5 / 5 (17 stemmer)

Recreatiepark De Lucht

Barneveldsestraat 49
3927 CB Renswoude
Nederlandene
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Het team van Recreatiepark de Lucht verwelkomt u graag op hun bedrijf.

Een verblijf op Recreatiepark de Lucht is bovendien bijzonder interessant door de fantastische ligging ten opzichte van de fraaie omgeving en de veelheid aan attracties in de directe omgeving. Op het park kunt u zich ook goed vermaken. De volgende faciliteiten zijn voor u beschikbaar: een speeltuin, airtrampoline, pannaveld, fitnesstoestellen, visvijver, dierenwei en een binnen/buiten zwembad. Daarnaast wordt er een afwisselend recreatieprogramma geboden voor een leuke vakantie. Voor meer informatie kunt u verder kijken op onze site. www.delucht.com

Fotos

Egenskaber

Indkvartering

Telte
Hytter
Campingvogne
Autocampere
Chalets
Lejligheder

Faciliteter

Strøm
Vandtilslutning
Kloaktilslutning
Gastilslutning
Ombytning af gasflasker
Wifi
Opbevaringsbokse
Opholdsrum
Tørrerum
Køkkenfaciliteter
Campingbutik
Friskbagt brød
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Befæstede stier
Fælles bålplads
Bål tilladt på pladsen
Brænde
Kulgrill tilladt
Borde og bænke

Egnethed

Hunde tilladt
Vintercamping
Pladser med skygge
Sæsonpladser
Naturister
Pladser til ungdomsgrupper
Bilfrit
Bil tilladt ved pladsen

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Teater
Indendørs spil
Minizoo
Børneunderholdning
Badning i naturligt vand
Sandstrand
Handicapvenlig adgang til vandet
Naturiststrand
Udendørs pool
Indendørs pool
Vandrutsjebane
Termalbad
Sauna
Petanque
Tennis
Bordtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Sejlads/surfing
Bådudlejning
Bådrampe
Cykeludlejning
Ridning
Fiskeri
Dykkerstation
Skilift
Langrend

Sanitet

Servicestation til autocampere
Puslerum
Vaskekabiner
Badeværelse til leje
Handicapvenlige sanitære faciliteter
Vaskemaskiner
Tørretumblere
Ki
Kieran Hollandsk

De service voor sandwiches is abominabel, € 1,50 voor elk broodje en de kwaliteit is ondermaats, een croissant die nog minder goed was dan de voorverpakte variant van de Aldi. Als je top prijzen vraagt, zorg dan ook voor ambachtelijke kwaliteit. Daarnaast is het sanitair wel netjes.

for 3 år siden

De
Dewi Hollandsk

Park is goed verzorgd, het personeel is aangenaam.

for 3 år siden

JK
Jannie Krijnen Hollandsk

We hebben het heel fijn gehad op recreatiepark De Lucht. We hebben er een seizoen gestaan. Er heerst een fijne sfeer op de camping. Het is een schone mooie camping met goeie faciliteiten. Ook fijn dat de hond welkom is. Ook daar zijn voorzieningen voor getroffen. Meer dan voldoende afvalbakken, voor als er per ongeluk een hoopje gelegd wordt. Wij gaan in 2022 weer een seizoen staan op Recreatiepark De Lucht.

for 3 år siden

As
Astrid Hollandsk

Via de site deze camping geboekt. Er werd geadverteerd met campingwinkel,animatie, restaurant, zwembad, alles voor kinderen. Het zwembad was zeker 40 jaar oud en niks aan voor kinderen. De winkel had alleen een soort luxeprodukten en niet wat je nodig had (alleen broodjes) en bleek maandag ook nog gesloten. De animatie was 1 uurtje op zaterdag. En last but not least; het stonk dag en nacht naar mest, een continue walm. Restaurant was dicht. Ook nog iets positiefs; de pizzzas waren lekker en het privesanitair top.

for 4 år siden

PM
Piet Michielse Hollandsk

Voor langdurig verblijf op de Lucht mogen verblijven, en heb van rust en ontspanning mogen genieten. Mede door het vriendelijke personeel krijg je hier alle rust maar kan je ook leuk bezig zijn. Heel !ook park voor alle leeftijden

for 4 år siden

1 / 4

Beliggenhed