€49.5
per notte
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December
Arrivo
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partenza
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Giorni
{{r.bookingDays}}

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Wifi
BBQ consentito
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
3.5 / 5 (18 voti

Camping Les Dunes  

Voie de Barcelone
66440, Torreilles
Francia

Camping Les Dunes   è un campeggio a Torreilles, Francia. Camping Les Dunes   ha wifi, un negozio campeggio, un ristorante, una piscina al coperto e armadietti. Sono consentiti cani. Oltre a campeggio è possibile anche noleggiare un bungalow mobile. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi e un campo da tennis.

Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici e asciugatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Area Giochi
Animazione bambini
Piscina all'aperto
Campo da tennis

Sistemazione
Bungalow mobili

Strutture
Collegamento TV
Wifi
Negozio campeggio
Snackbar
Ristorante
accesso sedie a rotelle
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Punto on ombra
Senza auto

Sanitari
Lavatrici
Asciugatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Marloes
Olandese
Prima verzorgde camping aan het strand. Zwembad is niet heel groot, maar genoeg voor onze kinderen van 5 en 3 jaar. Geen beperkingen ivm Corona, alleen minder leegbedjes beschikbaar. Daarentegen genoeg ruimte in de ligweide. Tegenover de camping zit een klein winkelcentrum met een Spar, groenteboer, bakker, slager, slijterij en boekenwinkeltje. We verblijven in een 6-persoons privilege club stacaravan, hoekjes niet overal even schoon maar verder goed uitgerust. Wat ons betreft een prima verblijf.
4 anni ago

Wouter
Olandese
Met familie naar camping gegaan, deel zat in huisjes, waar weinig op aan te merken is. De kampeerplaatsen en organisatie zijn echter vreselijk. Bij aankomst laten ze ons wachten tot 17 u omdat ze de plaats eerst moeten proper maken(wat vreemd toch? Voor een kampeerplaats?) wanneer we dan na enkele uren wachten eindelijk op de kampeerplaats mochten, blijkt het een plaats te zijn waar vroeger een huisje stond(nog te zien op google maps), waar het terras er nog half afgebroken bij lag. De ondergrond van de kampeerplaats bestaat uit zand en mieren(waarvan de mieren het voordeel van de hoeveelheid hebben tegenover het zand). De plaats had een privé sanitair, waar we nooit de sleutel van hebben gekregen. Wanneer we door het raampje keken was dit echter niet erg want het was zo onderkomen dat we hier toch nooit gebruik van gingen maken(ontzettend vuil en vol met mieren ?). Ze vroegen in totaal bijna 80 euro per dag voor deze kampeerplaats.
4 anni ago

- Advertisement -