Preise nicht verfügbar
Geschätzter Preis basierend auf 1 Auto, 2 Personen mit einem Zelt, Wohnwagen oder Wohnmobil.

Campingplatz geöffnet von 01 January bis 31 December
Ankunft
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Abreise
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Tage
{{r.bookingDays}}

Dieser Campingplatz wurde noch nicht bei Spottocamp verifiziert. Bist du der Besitzer? Dann kontaktiere uns bitte mit dem Button unterhalb

Ich bin der Besitzer
Hunde
Waschmaschinen
- Advertisement -
4.5 / 5 (12 stimmen

Camping Las Planes  

El Riberal 117
66740, Laroque des Albères
Frankreich

Camping Las Planes   ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Laroque des Albères, Frankreich. Camping Las Planes   hat ein restaurant und einen innen schwimmbad. Hunde sind auf diesem Campingplatz erlaubt. Hier finden Sie verschiedene Freizeitaktivitäten auf dem Campingplatz. Es gibt ein spielplatz.

Um Ihre Kleidung zu waschen gibt es waschmaschinen.

Merkmale von Ort

Unterhaltung
Spielplatz
Freibad

Anlagen
Snackbar
Restaurant

Qualifikationen
Hunde
Ort mit Schirm
Auto frei

Sanitär
Waschmaschinen


Klicke hier, wenn die Informationen über diesen Campingplatz nicht vollständig oder fehlerhaft sind.

Foto

Bewertungen

Fam. W.
Niederländisch
Hebben hier een week gestaan. Hele vriendelijke eigenaren prima camping. Minder is de hoeveelheid "vaste" gasten en het voor de camping wat kleine zwembad waar de "vaste" gasten niet echt op hun kinderen letten ondanks het verzoek op het bord. En het douchen is niet altijd met warm water. Op zich niet heel erg met de warmte daar maar toch zou het best even lekker zijn om wel warm te kunnen douchen. Verder een prima camping waar we een goede week hebben doorgebracht.
2 Jahre vor

Arjan, Karin en Robbert
Niederländisch
Voor het 2de jaar deze camping bezocht, voelt als thuis komen. Heerlijke relaxte sfeer op deze camping. Echt een Franse camping met dit jaar weer iets meer Nederlanders. Dank Carole en Gerald voor jullie gastvrijheid! Groeten aan jullie kinderen en neefjes/nichtjes.
3 Jahre vor

Ina de Jongh
Niederländisch
Vanaf eind Juli ruim twee weken gekampeerd. Fantastische tijd gehad in een oase van rust. Grote schaduwrijke plekken. Wat een sympathieke eigenaren! Gerald en Carola doen hun uiterste best om het iedereen naar de zin te maken. 's-Avonds komt Gerald met zijn golfkarretje de bestellingen voor het brood ophalen. Brood wordt de volgende ochtend op tafel gelegd. Kent iedereen bij naam. Omgeving is schitteren! 20 minuten vanaf het strand van Argeles, Collioure, Banyuls, heerlijk zwemmen, snorkelen, duiken. Aanrader is verder wandelen over het kustpad dat langs alle kustdorpjes loopt, Cap de Madeloc, kastelen van Peyrepertuse en Queribus, Ille sur Tet Orgues, Castelnau, heel veel te doen in deze prachtige omgeving! Hopen hier zeker nog een keer terug te komen!!
4 Jahre vor

Arjan
Niederländisch
Heerlijke vakantie gehad op camping Las Planes. Wat een gezellige en gemoedelijke sfeer ! Dit komt o.a. door de eigenaren, gezellige, leuke mensen! Plekken zijn groot, sommige wel lastig te bereiken met een caravan. Sanitair is goed schoon, douche prima! Afwassen wel met koud water. Gezellig terras, mooi zwembad en dit alles in een mooie omgeving en slecht 20 minuutjes rijden vanaf het strand. Supermarkt 5 km verderop. Broodservice op de camping, wordt ,s morgens gebracht bij je caravan! Wij hebben het hier heerlijk gehad!! Kortom : MERCI!!
4 Jahre vor

Bert-Jan Roelofs
Niederländisch
Camping Las Planes is een heel gemoedelijke camping met over het algemeen ruime en rustige plekken met voldoende privacy en schaduw. Wij zijn op de camping geweest van 20 juli t/m 5 Augustus 2020. We hadden een hele rustige, ruime en mooie plek op de camping. Onze kinderen van 12, 10 en 7 hebben zich prima vermaakt. Ze speelden 's met kinderen van de camping, Nederlandse maar ook met Franse kinderen! De Franse kinderen van de campingeigenaar konden ook al een paar Nederlandse woorden en zijn erg aardig net als de eigenaar. Het sanitair is basic maar wel schoon. Het restaurant is prima. In de omgeving kun je binnen een uur rijden naar Les Orgues d'Ille-sur-Tet (erg mooi natuurverschijnsel), Collioure en naar Gorges in de omgeving zoals Les Gorges Du Gouleyrous en meer mooie plekken om ook heerlijk te zwemmen in een rivier. Tip: Bij Moulin de Breuil kun je ook in de rivier de Tech zwemmen en zijn er kleine zandstrandjes.
4 Jahre vor

- Advertisement -